Канада Цікаві на Англійському

відпочинок, достопрімечтальності, погода, кухня, тури, фото, карта

Канада - держава, zanimaûŝee značitel'nuû території Північної Америки.Ця країна знаходиться на другому місці в світі за розміром території.Її омивають Тихий, Атлантичний і Північний Льодовитий океани. Південні кордони Канада ділить з США, північно-східні - з Данією, східні - з Францією.Кордон між США і Канада є найдовшим у світі в спільного кордону.

 

У Канаді проживає близько 34 млн. Жителів. Археологічні розкопки свідчать про те, що на території країни люди жили вже 26, 5 тис.років тому. Блуфіш і Олд Кроу Флетс - найдавніші археологічні пам'ятники в країні.

 

Корінне населення - індіанці, сьогодні становлять близько 500 тис.чоловік. Канада - країна різноманітного етнічного складу. За останніми даними, її населяють 43 групи народів.Канадці складають найзначнішу з них - близько 31%. Далі йдуть англійці - 20%, французи - 15%, шотландці - 14, 5%, ірландці - 13%, німці - 9, 7%, італійці - 4, 4%, китайці - 4%, індіанці - 3, 8%, українці - 3, 7%, голландці - 3, 2%, поляки - 3%, австронезийцев - 3%, росіяни - 1, 5%.

 

Канаду називають країною іммігрантів. Основний приріст чисельності населення припадає саме на переселенців з інших країн світу, які знають про прекрасних умовах для спокійного сімейного життя, створеної в Канаді.Тут немає расових конфліктів, тут прекрасно уживаються люди різних національностей і віросповідань.

 

У Канаді встановлена ​​конституційна монархія, при цьому діє і парламент.Країна двомовна, офіційними є французька та англійська мови.Освічена людина, що займає серйозну посаду в державі, вільно говорить на обох мовах.Традиційно навіть доповіді в Парламенті читаються частково англійською, частково - французькою мовою.

 

Зважаючи на особливу строкатості, релігійний склад також неоднорідний.Християнами вважають себе 77% населення Канади, 17% - атеїсти, решта жителів країни є представниками різних конфесій.

 

Національною валютою є канадський долар.

 

Канада - столиця і великі міста

 

Столиця Канади - місто Оттава з чисельністю населення 875 тис.чоловік. Він розташований на березі однойменної річки. За рівнем життя Оттава займає 6 місце в світі.Тут керує Рада, на чолі якого стоїть мер.

 

Місто стало столичним в середині 19 століття, коли відбулося об'єднання окремих частин в єдину державу.

Источник: zhenskoe-mnenie.ru

Похожие статьи:

  1. Канада Відпочинок Відгуки
  2. Канада Природні пам'ятки
  3. Канада Туризм і Відпочинок
  4. Канада Туризм Статистика
  5. Канада Розвиток Туризму