Канада Туризм Статистика

Туризм і подорожі
Канада - друга за величиною країна в світі, яку перевершує за розмірами тільки Росія  

Прослухати гімн

 

КанадаНайвища вежа у світі - CN Tower (553 метри).Канада, Онтаріо, м.Торонто

 

Уже кілька років поспіль по щорічній статистиці ООН Канада є одним з кращих місць в світі для проживання за сукупністю найважливіших критеріїв (загальний рівень життя, екологія, культура та мистецтво, освіта, рівень злочинності тощо.д).

 

Канада нарівні з США - унікальна країна, що ввібрала в себе все різноманіття сучасного світу.Величезні простори і різноманітні ландшафти, люди різної культури та віросповідання, химерні історичні реалії і суперсучасні технології - все це можна бачити і відчувати на канадській землі.Надзвичайно розвинений в Канаді туризм, що охоплює всю країну. Канада виділяє значні кошти для збереження природних багатств і реставрації історичних пам'яток.

 

Природа тут просто чарівна: на осінніх схилах палахкотять тихим вогнем канадський клен та пенсильванская вишня, кизил і дикий виноград.Легким золотом відтіняють їх передзимовий горіння в'яз, береза ​​і американська липа.А якщо в морозний сонячний день турист опиниться біля 84-метрового водоспаду Монморансі (на 30 метрів вище Ніагарського!), То напевно буде вражений природним феєрверком.Мільйони бризок, злітаючи і замерзаючи на льоту, переливаються всіма кольорами веселки на тлі білих снігів, темної зелені хвої і синього неба.

 

На просторах Канади розмістилося 35 національних заповідників і парків.Найбільший з них - Вуд-Буффало - розкинувся на кордоні провінції Альберта та Північно-Західних територій.

Источник: travel.rin.ru

Похожие статьи:

  1. Канада Туроператор
  2. Канада Розвиток Туризму
  3. Канада Туризм і Відпочинок