Купити Тур в Канаду

Канада - купити тури на Канаду, відпочинок на

Канада перекладається з мови ірокезів як "стародавня". Це найпрекрасніша країна зазвичай описується як найвища, найглибша і холодна.Її чудові пейзажі унікальні в кожному районі країни. У Канаді тісно переплелися безліч традицій європейців, азіатів і латиноамериканців, створивши країну, не схожу на жодну іншу.

 

Oficial'noe назва - Канада.

 

Клімат  
Канадський клімат характеризується холодною зимою і прохолодним або помірним і vlažnym польоті з великими днів тривалості.Клімат і температури сильно змінюються в залежності від області. Зимова температура може опускатися до -15 ° C, а на півдні країни -40 ° C з сильними крижаними вітрами.Середньорічні опади у вигляді снігу можуть досягати декількох сотень сантиметрів.Влітку температура може підніматися до 35 ° C, а в канадських преріях навіть до 40 ° C.
На західному узбережжі клімат м'якше і більш помірний, завдяки океанічному впливу.Зима там дуже волога, на півдні літо помірне, а на півночі - прохолодне.На березі Північного Льодовитого океану і островів Північна Канада - арктичний клімат.Найвища середньомісячна температура там не досягає і 10 ° C, зима приблизно така ж холодна, як і в континентальній області.

 

Географічне положення  
Канада є єдиною країною, яка омивається водами відразу трьох океанів: Північним Льодовитим, Атлантичним і Тихим.У неї саме протяжність узбережжі в світі. На півдні країна межує з Америкою, а на півночі на 800 кілометрів поглиблюється за Полярне Коло.Найвищою точкою Канади є м Логан (5951 м. Над рівнем моря).

 

Канада є федеративною державою, що складається з 10 провінцій і 3 територій.

 

Коли краще їхати і як добиратися  
Липень і Август в основному теплі місяці у всій Канаді, навіть на крайній півночі, це найкращий час для візиту до Канади.На курортах літо - гарячий сезон. А з кінця вересня по кінець жовтня провінція Нью Брансвік (New Brunswick) дуже популярна серед любителів насолодитися красотами Канадської осені.Взимку гірськолижники і сноубордисти воліють відвідувати Скелясті гори Rockies.Для відвідування Британської Колумбії дуже зручно час з кінця весни до початку осені - в цей період мало дощів.

 

"Аерофлот" літає п'ять разів на тиждень з Москви в Торонто (час в дорозі близько 10 годин).Безліч європейських авіакомпаній - KLM, British Airways, Finnair, LOT, Air France, Alitalia, CSA, Lufthansa, Австрійські та інші - пропонують польоти в різні міста Канади з пересадкою в країнах Європи.

Источник: www.bgoperator.ru

Похожие статьи:

  1. Тури по Канаді
  2. Тури в Канаду
  3. Курорт в Канаді