Канада Путівки

Тури в Канаду - «Тонкощі туризму»: кращі ціни на путівки в
Пам ятки

Тури в Канаду: найвигідніші ціни на путівки в Канаду від провідних туроператорів і кращих турфірм.

 

Тури в Канаду діляться на дві основні категорії: гірськолижні та екскурсійні, що, зрозуміло, не заважає поєднати два цих види відпочинку в одній поїздці.Кататися на гірських лижах чи сноуборді по канадським сніжних просторах можна протягом всієї зими і ранньою весною.А в екскурсійний тур до Канади найкраще вирушати пізньою весною або восени - у цей час оглядати визначні пам'ятки можна з не меншим задоволенням, ніж влітку, а обійдеться поїздка дешевше.Ось тільки в цьому випадку скорочується (лише скорочується, а не зводиться до мінімуму) список фестивалів та свят, великими любителями яких канадці є, які проходитимуть в країні під час вашого візиту.

 

Візу до Канади отримати складно, але можна. Не варто через труднощі її оформлення відмовляти собі в задоволенні побувати в цій красивій країні.

 

Канада - справжній рай для екотуристів. Тутешні національні парки - популярні туристичні об'єкти, у кожного з яких своя відмінна риса.В Вуд-Баффало мешкають бізони, в Глейшер - грізлі, Пасіфік-Рим відомий своїми популяціями морських видр і вухатих тюленів.Всього ж в Канаді близько 40 національних парків, по яких прокладені численні піші та веломаршрути.На окремих ділянках можна зайнятися альпінізмом, сплавитися по гірській річці на каное або каяку, а також порибалити на одному з мальовничих озер.

Найвідоміша пам'ятка Канади - Ніагарський водоспад.Опинившись на сході країни, пропустити це приголомшливе видовище неможливо.До того ж кращі види на потужні потоки води, впали з висоти 53 метрів, відкриваються саме з боку Канади, а не США.

Источник: tonkosti.ru

Похожие статьи:

  1. Канада Відпочинок
  2. Канада Курорти
  3. Канада і Туризм