Канада Відпочинок Ціни

Тури в Канаду - відпочинок в Канаді з Інтергід.Ру

Канада Канада - величезна країна, що займає за площею друге місце в світі після Росії, яка користується чималим попитом серед туристів.Помилуватися різноманітністю природних ландшафтів, відвідати численні парки та національні заповідники, оцінити красу культурних та історичних пам'яток, покататися на гірських лижах, - тури в Канаду гарантують цікаве, насичене яскравими враженнями проведення часу.
Багата канадська природа нікого не залишає байдужим. На вибір туристів - 39 національних заповідників і численні парки (з них 13 включені в список ООН «Спадщина Миру»).Найвідомішими національними парками вважаються «Банф», «Джаспер» і «Маунт-Робсон».
У числі природних пам'яток Канади - знаменитий Ніагарський водоспад, який, безумовно, заслуговує на увагу туристів.Найпопулярнішими екскурсіями до Ніагарського водоспаду є подорожі на човні, і на спеціальному ліфті до тунелів, звідки можна зблизька побачити потоки води, оцінити всю міць цього дива світу.
Подорожуючи по Канаді, не можна не відвідати Торонто - найбільше місто цієї країни.Головними пам'ятками Торонто є: величезний зоопарк; телевежа «Сі-ен-тауер», з оглядового майданчика якої видно Ніагарський водоспад; найбільший в Канаді парк розваг Canadas Wonderland, длиннейшая вулиця в світі - Йонге Стріт.
Крім того, варто побувати в таких містах, як Оттава, Квебек, Ванкувер, Монреаль, Едмонтон і Калгарі, які багаті історичними та культурними пам'ятками, музеями і численними парками.
Гірськолижні тури в Канаду завоювали велику популярність з різних причин.По-перше, через тривалості сезону катання - з листопада до кінця травня, а на півночі країни - круглий рік; по-друге, гірськолижні курорти Канади славляться різноманіттям відмінно обладнаних трас і можливістю позатрасових спусків; і, по-третє, завдяки розкішній природі і комфортабельності готелів.Основні гірськолижні центри знаходяться в Квебеку, Онтаріо, Альберті і в Британській Колумбії, неподалік від Уїстлера.
Канада - країна, де проходить безліч фестивалів і свят.Безумовно, туристам цікаво буде потрапити на ...

Источник: www.intergid.ru

Похожие статьи:

  1. Канада Туристична Віза
  2. Канада Відпочинок
  3. Канада Відпочинок Море
  4. Канада Пам'ятки Країни