Канада Ванкувер Тури

Тур «Екскурсії і тури по Ванкуверу»

Туры и Экскурсии по Ванкуверу; Туры по Канаде; Ванкувер

 

Ванкувер розташований на південному заході Канади, в провінції Британська Колумбія, затоки Barrard, недалеко від кордону з США.Місто носить ім'я Дж. Ванкувера, англійського мореплавця, дослідника Тихоокеанського узбережжя Північної Америки.Ванкувер був остаточно заснований в 1886 році на місці старих індіанських стоянок і пізнішого європейського поселення Гранвілл (1870).Будівництво Канадської Тихоокеанської залізниці в кінці 19 в.прискорило розвиток міста, який став її кінцевим пунктом. У місті проживає 587 тис.чол. Туры по Ванкуверу, Канада; туроператор Це третій за кількістю населення місто країни (після Монреаля і Торонто).У складі населення Ванкувера переважають англо-канадці. В теж час м'який теплий клімат, надзвичайно приємне поєднання високогірних і приморських ландшафтів, транспортне забезпечення, комфортні умови проживання приваблюють сюди все більший потік іммігрантів, в першу чергу з Південно-Східної Азії.

 

В місті існують значні площею китайські квартали.Новий фешенебельний житловий район, що виник на півночі, вже в горах, забудований переважно в японському і китайському стилі, так як тут влаштувалися багато багаті вихідці з Гонконгу.

 

Ванкувер - один з найважливіших портів країни. Ще до будівлі Панамського каналу це був дуже важливий транспортний вузол, де сходилися залізничні та морські шляхи; після того, як в 1914 році споруда каналу була завершена, для торговців Західної Канади відкрився зручніший шлях до Європи і до портів атлантичного узбережжя Північної Америки.

 

Ванкувер - це справжній культурний і комерційний центр Тихоокеанського узбережжя Канади, найбільш швидко зростаючий мегаполіс країни.Міжнародний характер Ванкувера проявляється в представлених тут численних культурах і традиціях.Тут круглий рік проходять фестивалі та інші цікаві події.

 

Пам'ятки міста

     

Источник: www.americanbestgetaways.ru

Похожие статьи:

  1. Канада Лижні Курорти
  2. Канада Відпочинок Ціни
  3. Канада Пам'ятки Країни
  4. Канада Розвиток Туризму
  5. Канада Види Туризму