Канада Пляжний Відпочинок

Знак якості пляжів "Блакитний Прапор". Пляжний відпочинок, мабуть, один із самих...
Дрібний білий пісок покриває Знак якості пляжів "Блакитний Прапор".  
Пляжний відпочинок, мабуть, один з найпопулярніших видів відпочинку в світі.Багато хто віддає перевагу відпочивати саме в приморських містах, щоб була можливість насолодитися теплим сонцем і ласкавим морем.Але як не помилитися у виборі такого місця? В цьому питанні допоможе знак якості пляжів, премія «Блакитний Прапор».
Знак якості пляжів, премія «Блакитний Прапор» - це премія, яка щорічно вручається пляжам і маринам (причалів) за відповідність стандартам якості води і чистоти, призначені для безпечного купання.«Блакитний Прапор» є некомерційною недержавною премією, яка знаходиться під управлінням Фонду екологічної освіти.
Трохи з історії. Батьківщиною знака якості пляжів «Блакитний Прапор» вважається Франція.Саме тут вперше в 1985 році відбулося нагородження. А з 1987 року «Блакитний Прапор» стали вручати по всьому світу.Сьогодні в отриманні премії «Блакитний Прапор» бере участь вже 48 країн і з кожним роком число учасників впевнено зростає.
Нагородження «Блакитним Прапором» походить 5 червня для країн, розташованих в Північній півкулі і 1 листопада для країн розташованих у Південній півкулі.У 2014 році в програмі оцінки якості пляжних територій взяла участь 51 країна.Перше місце вже не перший рік займає Іспанія, де високою нагородою напередодні майбутнього сезону був відзначений 571 пляж.На другому місці - Греція: тут "Блакитний прапор" отримало 408 пляжів, що на 16 більше, ніж роком раніше.Третє місце дісталося Туреччині (387 пляжів і причалів для яхт)  
Що ж гарантує наявність «Блакитного Прапора» на пляжі? Пляж, на якому з гордістю розвивається «Блакитний Прапор» гарантує відпочиваючим:  
-вільний вхід  
-еженедельное тестування води на чистоту  
-періодичних чиститися пісок і збирається сміття  
-на пляжі мається своя служба порятунку і спостереження  
-якщо буде потрібно, перша допомога може бути надана безпосередньо на пляжі  
-наявність душових кабін  
-відсутність моторного транспорту  
-домашні тварини користується окремим пляжем

Источник: vk.com

Похожие статьи:

  1. Канада Місця Відпочинку
  2. Канада Відпочинок
  3. Канада Туризм і Відпочинок