Канада Види Туризму

activity  

Всі види туризму в Канаді доступні для наших клієнтів

 

В сучасному світі туризм може визначаться наступними поняттями: прогулянка, поїздка, політ, подорож, похід у вільний час.Туризм поширений в більшості країн світу і здійснюється, як правило, туристськими організаціями по туристичним маршрутам.Сучасний туризм включає в себе численні види і форми туризму.
Головні цілі туризму: розважальні, рекреаційні та пізнавальні.Другими за значимістю є цілі лікувальні та оздоровчі, далі йдуть професійні, ділові, гостьові та інші види туризму.

 

По переміщенню щодо меж однієї країни виділяють міжнародний туризм та внутрішній туризм. 2014_quebec Іноземний туризм - подорожі в іншу країну, не пов'язані з оплачуваною діяльністю всередині країни перебування.Міжнародний туризм підрозділяється на дві категорії: в'їзний туризм передбачає в'їзд на територію країни туристів, які не є її громадянами, і виїзний туризм передбачає виїзд громадян даної країни за кордон з туристичними цілями.

 

Внутрішній туризм - подорожі всередині однієї держави, не пов'язані з оплачуваною діяльністю в місці перебування.

 

Залежно від інтенсивності туристських потоків виділяють постійний і сезонний туризм.За способом організації: індивідуальний, груповий, організований і самодіяльний, останній вид стає все більш популярним з причини відкритості кордонів багатьох країн і в свободі предвіженія самих туристів.

Источник: canadaguidetour.com

Похожие статьи:

  1. Канада Ванкувер Тури
  2. Канада Туроператор
  3. Канада Лижні Курорти
  4. Канада Розвиток Туризму
  5. Канада і Туризм