Гірськолижні Курорти в Канаді

Гірськолижні Тури в Канаді

Горнолыжные Туры в Канаде, Туры по Канаде, Ласкаво просимо до Канади!

 

Тривалість сезону катання, висококласний рівень обслуговування, сучасно обладнані траси і відмінна цінова політика - ось основні причини, по яких туристи воліють гірськолижні схили Канади Європі.
У Канаді один з найтриваліших гірськолижних сезонів - з листопада по кінець травня, великий перепад висот і до десяти метрів снігового покриву щорічно.На самій півночі завдяки збереженим льодовиках можна кататися на лижах цілий рік.Тут можна отримати чудову засмагу завдяки тривалішому сезону.
На території країни зосереджено, за найскромнішими оцінками, близько вісімдесяти висококласних гірських курортів зі сходу на захід.Тут можна насолоджуватися як катанням на гірських так і на рівнинних лижах вздовж схилів в Alberta, на просторах Saskatchewan і в Manitoba, через незаймані ліси Онтаріо.

 

Особливою популярністю в Канаді користується курорт Вістлер (Whistler), який входить в десятку гірськолижних курортів світу, багато хто називає його номером один у Північній Америці.Сезон починається в листопаді і часто може тривати до серпня. Курорт розташований в 120 км від Ванкувера і включає 2 гори: Whistler і Blackcomb, кожна має спуски довжиною понад 1500 м.Розміщення за вибором туриста від розкішних п'ятизіркових палаців до скромних сімейних кондомініумів.У 2010 році Вістлер і Ванкувер прийматимуть зимові Олімпійські ігри.

 

Технічні деталі  
1748 метрів по вертикалі  
Пік висотою 2423 метрів  
Terrain 20% Початківець 55% Середній рівень 25% Складний  
Найдовша траса 11 км

 

Інший чудовий і найстаріший національний парк - Монтреблан, Квебек в провінції, 1990-х роках був оновлений і перетворився в самий фешенебельний гірськолижний курорт. Його розкішна інфраструктура приваблює до Канади нащадків найзнаменитіших прізвищ Європи:

 

Vertical 645 meters  
Пік висотою 914 метрів  
Terrain 32% Початківець 16% Середній рівень 32% Складний 11% експертів  
Найдовша траса 6 км

 

На території Канади зосереджено близько вісімдесяти висококласних гірських курортів зі сходу на захід.Тут можна насолоджуватися як катанням на гірських так і на рівнинних лижах.

 

American Best Getaways Inc. пропонує Вашим клієнтам відпочити на курортах Канади розташованих в штатах Alberta, British Columbia, Quebec, Manitoba, Ontario, Saskatchewan, Nova Scotia.

Источник: www.americanbestgetaways.ru

Похожие статьи:

  1. Відпочинок в Канаді
  2. Екскурсійні Тури в Канаду
  3. Гірськолижні Курорти Канади