Курорт в Канаді

Життя в Канаді. Продовження.
курорт в Канаді Курорт в Канаді був закритий майже два тижні: мороз, сніг (аж мело заметіль), похмуро... Словом, не до засмазі було.  
Минулого тижня сталося моє перше інтерв'ю на предмет роботи.Те саме, про який була домовленість ще в Москві. Оскільки мене не запросили по його закінченні виходити на роботу відразу завтра, вважаю, що я його провалила.Треба було англійська вчити ще в дитинстві ... Ні, мене не прогнали з ганьбою через п'ять хвилин. Все-таки 40 хвилин з цими милими людьми я про щось говорила.А потім вони мені сказали, що проект, на який потрібні аналітики зі знанням RUP, тільки планується і вони мені подзвонять через місяць - другий.Іммігранти з досвідом кажуть мені, що у канадців це така чемна форма відмови.
Інша новина - з 1 червня я буду знімати окрему односпальну квартиру, по-нашому двокімнатна.Квартирка відмінна, без меблів, але з кухнею (плита, холодильник, шафи, обробний стіл), на третьому поверсі триповерхового ж будинку, в хорошому районі (хвилин 20 пішки до самого що ні на є центру міста).Ще там є дах з солярієм (тобто там просто можна на даху засмагати або робити барбекю).Неподалік є річка (Саскачевань), парк і станція метро. І найголовніше, вона не дорога - всього 475 канадських рублів, хоча середня ціна на односпальні квартири в Даунтаун - 550.При цьому, я її зовсім не шукала, пропозиція звалилося просто з неба.Занадто якось все добре виходить ... Чекаю підступу ...  
Ну мені пора. Піду читати правила дорожнього руху, після завтра хочу піти здавати тест.

Источник: atnagulova.livejournal.com

Похожие статьи:

  1. Тури в Канаду
  2. курорти Канади
  3. туризм Канади