Пам'ятки Канади Фото та Опис

Красива країна, яка зачаровує достатком затишних міст, безліччю знакових місць і чудовою культурою.Велика частина відомих пам'яток розташована в Оттаві, тут модно побачити будівлю праламенту і розташовану неподалік Вежу Миру.Любителям погуляти по магазинах буде цікаво відвідати ринок Байворд, який займає кілька кварталів.В Оттаві відкрито кілька десятків музеїв: Канадський музей природи, Музей сучасної фотографії, Музей науки і техніки, Музей Лорьє, Національна галерея Канади, Національний Музей аеронавтики, Музей Цивілізації і Музей Карикатури, а також безліч виставкових залів і галерей.

 

В околицях Оттави розташований містечко Кінгстон, головною визначною пам'яткою якого є форт Генрі, будівництво якого було завершено в 1812 році.Спорудження неодноразово реставрувалася, сьогодні кілька його залів зберігають цінні історичні експонати.Тут же розташовано прекрасне озеро Онтаріо, відоме своєю красою і шикарними парками, розташованими в його оточенні.

 

Місто Торонто також відомий як великий культурний центр, в числі його примітних місць потрібно відзначити парк Королеви Єлизавети, Гайд-парк і Торонто-Айлендс-парк.Ці природні заповідники представляють багаті колекції рослин, дерев і квітів. Монреаль Серед культурних закладів уваги заслуговують Художня галерея Онтаріо, Національна опера, Королівський музей Онтаріо і концертний зал Рой-Томсон-Халл.

 

Найкрасивішою провінцією Канади був визнаний Квебек. Незважаючи на своє скромне адміністративне значення, Квебек - це великий науковий університетський центр, найвідомішим навчальним закладом є Університет Лаваля.Прекрасні університетські корпуси і старовинні бібліотеки чергуються з мальовничими площами і парками, в Квебеку відкрито кілька зоологічних і ботанічних садів.

 

Торонто Велика кількість середньовічних споруд та релігійних пам'яток розташована в Монреалі.Неодмінно варто відвідати церкву Нотр-Дам, Палац правосуддя, каплицю св.Йосипа, церква Сен-Жорж і собор св. Патрика. Найяскравішою спорудою 18 століття вважається замок Ремсі, в якому сьогодні відкритий Історичний музей.

 

Монреаль

 

Перші поселення на території Монреаля виникли ще в 1535 році, сьогодні Монреаль являє собою сучасний мегаполіс, тисячі туристів приїжджають познайомитися з його визначними пам'ятками.Одним з найбільш ...

 

Торонто

 

Гарний сучасний мегаполіс, в якому можна побачити блискучі хмарочоси і мальовничі старовинні споруди, просторі парки та спортивні стадіони, музеї та концертні зали.Така різноманітність архітектури ...

Источник: www.orangesmile.com

Похожие статьи:

  1. Пам'ятки Вінніпега Канада
  2. Пам'ятки Ванкувера Канада
  3. Пам'ятки Канади з Картинками
  4. Пам'ятки Канади Фото