Тури Канаду Відгуки

Тури та відпочинок в Канаді

Відпочинок в Канаді

 

Канада - одне з найбільших держав світу, розташоване в Північній Америці і на прилеглих островах.Кращий час для відпочинку в Канаді - весна-осінь, любителі ж гірськолижних спусків можуть сміливо бронювати тур в Канадузімой або ранньою весною.Влітку проводяться різноманітні фестивалі, доступні всі визначні пам'ятки, але відпочинок восени і навесні обійдеться дешевше.

 

Відпочинок в Канаді - це насамперед екотуризм, гірськолижний відпочинок та піші прогулянки по численних національним та історичним паркам.В країні 39 національних парків, 145 історичних зон, 13 з яких внесені до списку «Спадщина світу».Найвідомішою пам'яткою Канади, без сумніву, є Ніагарський водоспад.

 

Екскурсійна програма під час відпочинку в Канаді дуже обширна: піші походи в парк Кілларні (Онтаріо), парк Монт Тремблан і Гаспесі в Квебеку; катання на плотах, каное, каяках; рибна ловля; заняття вело-і гірськолижним спортом у спортивних центрах Онтаріо, Альберта, Квебека та Британської Колумбії; заняття альпінізмом.Екотуристи можуть відвідати острів Магдалени, де мешкають тюлені.

 

Пошук туру в Канаду

 

Ми шукаємо для Вас кращі пропозиції.Будь ласка, очікуйте ...

 

Пошук завершено

 

Знайдено турів: 598 За ціною: від 45678 руб.За Вашим запитом турів не знайдено.  
Спробуйте змінити параметри пошуку.

 

Знайдено турів: 598 За ціною: від 45678 руб.

 

Гарячі тури в Канаду

   
 

Новини Канаді

 
 

Карта Канади

 
 

Останнє на форумі по Канаді

<Таблиця cellpadding = "2">    

Топ-10 готелів Канади

       

Середньомісячна температура повітря

     
• У рейтингу беруть участь готелі c кількістю відгуків не менше 1.      
• Поточна погода в Канаді    

Відгуки про відпочинок в Канаді

  <Тд RowSpan = "4">      
   
Цікавість згубила кішку - безперечно, для кішки цікавість згубно, однак саме бажання дізнатися щось нове і рухає всім життям людини.Інакше як цікавістю неможливо пояснити моє давнє бажання з'їздити і подивитися вживу на Ніагарські водоспади, які заворожували своїм існуванням ще з часу перегляду фільму "Брудні...  
<Таблиця CELLSPACING = "0" cellpadding = "0" кордон = "0"> <Тд вирівняйте = "право"> Відгук був корисний: Так 2
 
Летіла з дочкою з Москви в Ванкувер через Амстердам за допомогою російсько-канадської туркомпанії, що знаходиться Ванкувері "2000 подорожі".Люди! компашка- гірше не придумаєш. напередодні відпусток, остерігайтеся! в Амстердам з Москви прилетіли ввечері, літак Амстердам-Ванкувер був зранку."Специ" цієї турфірми клятвено запевняли, що транзитну ...  

Відгук був корисний: Так 5

 
   

Источник: www.ayda.ru

Похожие статьи:

  1. Тури в Канаду Вартість
  2. Тури Канада Сша
  3. Тури в Канаду з України
  4. Тури в Канаду Ціни