Канада Туроператор

Віза в Канаду оформляється рекордно довго

Виза в Канаду все менее доступна. // eurostaffjobs.comвіза в Канаду все менш доступними. // Eurostaffjobs.com

 

віза в Канаду, і сама по собі досить складна, в часи očerednoj stanovitsâ менш доступними.На сайті уряду країни повідомляється, що у зв'язку з настанням високого сезону терміни оформлення документів будуть збільшені.

 

Серйозна робота, по всій видимості, ведеться до цих пір.Незважаючи на офіційну інформацію на сторінках посольства про те, що віза оформляється за 4-10 днів, на практиці мінімальним періодом було два тижні, а в середньому - 21 день.

 

Тепер само не витримуються навіть ці тривалі терміни. Робота канадського консульства в Москві постійно викликає безліч нарікань як з боку турфірм, так і з боку приватних осіб.Чекати оформлення туристичних віз здобувачам доводиться місяцями, повідомляє ІС "Банко".

 

Так, видання наводить приклад того, як в рамках організованої туроператором поїздки документи на візу були подані на початку квітня.Виліт архангельського туриста був намічений на 6 травня, але він не відбувся через те, що паспорт з візою (або відмовою) так і не прийшов.Більш того, туроператор готовий повернути гроші за не відбувся тур, але тільки після виходу візи з посольства, а її немає досі.Таким чином, паспорт туриста застряг в канадській дипмісії вже на півтора місяця.

 

Туроператори, що працюють на канадському напрямку, підтверджують ситуацію із затримками паспортів до шести тижнів.І почалося це, за їх словами, не в зв'язку з високим сезоном, а давно, близько півроку тому.

 

Мандрівникам рекомендується додатково купувати страховку від невиїзду.При плануванні поїздки в Канаду слід закладати місяць або більше на обробку документів, і така ситуація, як попереджають в консульстві, триватиме щонайменше до вересня.

Источник: www.travel.ru

Похожие статьи:

  1. Канада Відпочинок
  2. Канада Курорти
  3. Канада Туризм Статистика
  4. Канада і Туризм
  5. Канада Види Туризму