Канада Розвиток Туризму

За словами голови міського комітету з розвитку туризму Інна Шалито, максимум
Канада. Парламентський пагорб в Я часто буваю на площі Революції і Театральній, і мене неприємно вражають натовпу престарілих і не дуже туристів з перелічених начебто країн.Щоразу я щиро дивуюся, вони що, не знають, що Росія агресор? Не розуміють, що відбувається в Україні і в Росії? Який панує тут режим і хто такий Путін? І, чесно сказати, мені за них стає якось дуже ніяково, чи що.Та й що, поклавши руку на серце, тут дивитися - Великий театр, що погрузла в чварах і корупції? Кремль, на який пристойна людина може дивитися тільки з здриганням? Третьяковку? Пушкінський? Вони смішні і безглузді в своєму ентузіазмі, більше нагадує наснагу в психлікарні, коли по неділях дають подивитися телевізор.
* * *  
Через російського вторгнення в Україну потік іноземних туристів до Росії значно впав.
Це видно з підсумків туристичного сезону-2014 в Санкт-Петербурзі, відзначає ТАСС.
На піку часу для туристів у 2014 році кількість зарубіжних гостей в Санкт-Петербурзі впало на 100 тисяч проти минулого року.
Дивіться також: Китай налагоджує програму комуністичного туризму з Росією  
У петербурзькій туріндустрії пояснили, що спад потоку іноземних туристів викликаний в тому числі, "ускладненням політичної обстановки навколо конфлікту в Україні".
За словами голови міського комітету з розвитку туризму Інна Шалито, максимум відмов від візитів в Петербург надійшло з США та Канади, були також відмови з Франції і Великобританії.

Источник: www.facebook.com

Похожие статьи:

  1. Канада Лижні Курорти
  2. Канада Пам'ятки Ванкувер
  3. Канада Туризм Статистика
  4. Канада і Туризм
  5. Канада Види Туризму