Канада Туризм і Відпочинок

Тури в Канаду, відпочинок в Канаді
Tour ОГЛЯД кит

Перед вибором країни для імміграції важливо мати чітке уявлення про країну.Зрозуміло, що туризм і імміграція - це не одне і те ж, і не завжди можна скласти уявлення про країну в ході екскурсійного туру або відвідування.Але загальний стиль життя в ході відвідин завжди можна зрозуміти і відчути.Імміграційна Служба Канади дає додаткові бали за відвідування країни бізнес іммігрантам, які хоч раз були в Канаді.Наша Компанія пропонує організацію турів до Канади і залишитися в Канаді за допомогою різних маршрутів. З точки зору ohvata найцікавіших і značimyh містах пропонують наступний маршрут oznakomitel'nogo туру в Канаді.

 

Торонто - Квебек - Монреаль - Оттава - Торонто (9 ночей / 10 днів).

 

1 день. Приліт в Торонто. Трансфер. Поселення в готель "DAYS INN TORONTO, tourist class (альтернатива" TOWN INN TORONTO ", або аналогічний)

 

1-4 дні.Проживання в готелі.  
2 день. Екскурсія по Торонто. Сity tour.  
В Торонто під час екскурсії передбачається огляд пам'яток:  
Портова набережна на узбережжі озера Онтаріо - популярний торговельний і культурний центр міста, оглядовий майданчик на CN Towers (447 м), критий стадіон SkyDome, фортеця Fort York, Зал хокейної слави в BCE Place галереї, Фінансові квартали Bay Street, модний квартал Queen Street Village .Етнічні квартали Торонто: Чайнатаун ​​і португало-карибський район Kensington Market, Corso Italia і Greektown.Королівський музей Онтаріо і художня галерея. Знаменитий університет Торонто і р-н Yorkville.

 

3 день. Самостійна програма. Знайомство з містом.

 

4-7 дні. Чотириденний тур: "FRENCH CANADA GROUP TOUR" по маршруту - Квебек, Монреаль, Оттава.

 

Екскурсія по Квебеку: старовинне місто Старий Квебек, величний замок Фронтенак, Музей історії форту, англіканський собор Святої Трійці, базиліка Нотр-Дам-де-Квебек, перший вищий навчальний заклад Канади - Квебекська семінарія, фортеця і оглядовий майданчик Цитадель .Канатна дорога та відвідування водоспаду Montmorancy - найвищого (83 м) в Північній Америці.Чудові види на острів Орлеан і Квебек-сіті.

Источник: honoraryconsul.ru

Похожие статьи:

  1. Канада Туроператор
  2. Канада Туристична Віза
  3. Канада Місця Відпочинку
  4. Канада Пляжний Відпочинок
  5. Канада Туризм Статистика