Вікторія Канада Пам'ятки

канада Скелясті гори Канади.

 

В той час як всі Скелясті гори простягаються також оп території США, коли справа доходить до приголомшливих пейзажу, північний сусід викладає всі свої козирі.Це стосується пішого туризму влітку або лижного спорту взимку. Включаючи 5 Національних парків (Банф, Льодовиковий, Джаспер, Котенау і Йохо) ця область повинна бути на вершині будь-якого списку і рейтингу.Експрес The Rocky Mountaineer - ідеальний варіант подорожі для багатьох молодят, з його заскленими вагонами, що відкривають чудові види на льодовики, високі вершини гори, водоспади, каньйони і озера.Серед природних пам'яток Канади ці гори і національні парки виразно найбільш виділяються.

 

Vancouver Island і Джонстон протоки.

 

Serfingisty Lubat дикий, сильні хвилі zdešnego узбережжі.С прозвищем “Кладбища Тихого океана”, к западному побережью Канады нужно относиться с осторожностью.Приїжджають сюди і любителі тварин, щоб побачити дельфінів-косаток в водах протоки Джонстоун.

 

Озеро Луїз.

 

Лейк-Луїз знаходиться в Скелястих горах Канади, але заслуговує окремої згадки.Ці фотографії з водою, майже ідеально бірюзовою, захоплюють уяву і вражають навіть бувалих мандрівників. Тут завжди дуже багато туристів - це одна з найбільш відвідуваних пам'яток Канади з відмінною інфраструктурою.

 

Черчилль, Манітоба.

 

Шанувальникам тварин в їхньому природному середовищі це місце чудово відомо, як столиця світу білих ведмедів.Це головне призначення для того, щоб побачити цих гарних білих ведмедів, а так же прекрасну природу і безліч іншої живності. Додайте до цього можливість помилуватися Північним сяйвом в розпал зими і побачити барвисті польові квіти в червні-серпні.

 

Нова Шотландія.

 

Пірс 21, відомий як еквівалент острову Елліс США, був "Воротами в Канаду" для тисяч іммігрантів, які прибували сюди на океанських лайнерах в 1928-1971 і є тепер одним з найважливіших музеїв Канади.Тут часто відбувалися аварії корабля, що забрали життя багатьох пасажирів.

 

Водоспад Анхель може бути вище, і Водоспад Вікторія може бути більш широким, але Ніагара все ще тримає статус найвідомішого водоспаду в світі.Його можна відвідати як з американською, так і з канадською країни. Це дуже популярна пам'ятка Канади, яка приваблює десятки тисяч туристів щорічно.

Источник: lifeglobe.net

Похожие статьи:

  1. Канада Природні пам'ятки
  2. Східна Канада Пам'ятки
  3. Монреаль Канада Пам'ятки