Канада Пам'ятки Ніагарський Водоспад

Niagarskiй Водоспад Канада

Ваше місто Москва? Так Ні, інший

 

Ніагарський водоспад (США) - точне місце розташування, відсотки, obitateli, стежки.

 

У тому, що Ніагарський водоспад (Niagara Falls) є одним з чудес світу, неминуче переконується кожен щасливчик, який відчув на своїй шкірі прохолоду бризок гігантських потоків, гучно спадають зі скель в мальовничому містечку на кордоні США і Канади.

 

Ніагара - «гуркітлива вода» - водоспад, який падає з висоти 50 метрів, чудо природи і визначна пам'ятка Канади та США.Щороку мільйони туристів приїжджають в Північну Америку, щоб побачити це уособлення сили і потужності природи.Ніагару видно і чутно задовго до її появи: перед вами з'являється хмара водяної пари і чути шум розбиваємо води.

 

Легендарні складні Водоспади "Підкова" (Horseshoe Falls), "Американський водоспад" (American Falls) і "Фата" (Bridal Veil Falls) поруч з п'ятьма найбільшими озерами presnyh земної кулі: Верхнє, Мічиган, Гурон, Ері, і Онтаріо і є туристичним гордістю procvetaûŝih odnoimennyh Городків-sobrat'ev Ніагарський водоспад, Канадський і американський.

 

Біля водоспаду знаходяться два острови - Місячний і Козій, а зі скелі вода несеться трьома потоками.Канадцям пощастило, адже найбільший водоспад «Велика підкова» знаходиться на території їх країни.C dostigaet ширину на 800 метрів. Vodopadи «Фата nevestи» і «Amerikanskiй» zabrali сам SSHA.

 

Ніагарський водоспад - найпотужніший і широкий в Північній Америці.Всі три водоспаду мають ширину більше кілометра, висоту - близько 50 м.

 

«Ніагара» бере свою назву від корінних місцевих жителів - ірокезького племені Онгіара.Буквально "Ніагара" означає onguiaahra - "грім воду."

 

Як отримати

 

Існує два варіанти Перевірте: канадські і американські партії.У першому випадку оптимально зробити переліт до Торонто це близько $ 1500, і до Niagara Falls дістатися автобусом, які відправляються кожні півтори-дві години від центральної автобусної станції Toronto Coach Terminal.Час їзди близько двох годин. Ціна квитка - 15 доларів. Від автобусної станції Niagara Falls до Ніагарського водоспаду курсує місцевий автобусик, шлях займе хвилин 20, ціна квитка близько 5 доларів.

 

У другому випадку, прилетівши з Нью-Йорка, дістатися до Буффало, а звідти до Американського Niagara Falls ходить автобус маршруту № 210 (40 км).Відстань невелика, і ціна квитка всього 5-10 доларів.

 

На водоспад можна зробити одноденну екскурсію з Нью-Йорка, Торонто або Оттави.Найближчий аеропорт - Баффало (Buffalo) в 40 км.

Источник: tonkosti.ru

Похожие статьи:

  1. Пам'ятки Канади Список
  2. Канада Пам'ятки Країни
  3. Канада Пам'ятки Ванкувер