Пам'ятки Канади Фото

Пам'ятки Торонто
Цей музей був заснований ще в

Ваше місто Москва? Так Ні, інший

 

пам'ятки Торонто.Найголовніші і цікаві пам'ятки Торонто - фото і відео, описи і відгуки, розташування, сайти.

Зоопарк Торонто, Meadowvale Road, Торонто, Онтаріо M1B 5K7, Канада  

По величині зоопарк Торонто входить в трійку найбільших зоопарків світу.Він відкритий в Червоній Долині і займає площу в 300 гектар. Пройти весь зоопарк від і до нелегко - загальна довжина стежин складає 10 кілометрів.Тому для туристів був придуманий зоомобіль - поїзд із чотирма вагончиками.

Пам'ятки Торонто - це своя привабливість і естетика, відмінна від європейських міст.Тут будівництво сучасних хмарочосів йде одночасно з реконструкцією старих будівель і поліпшенням архітектурного вигляду промислових об'єктів.Так постійно змінюється обличчя міста.  

Торонто вважається комфортним для життя містом.Тут насичена ділова, культурна, спортивна життя, яка щороку приваблює десятки тисяч мандрівників і робить канадський мегаполіс популярним туристичним напрямком.

 

Архітектура Торонто

 

В Торонто розташований Найвища у світовій телевежі - CN Tower залишає vvys 'до 553 метрів.На висоті 351 метр працює ресторан, куди можна дістатися на швидкісному ліфті.Відвідувачі прогулюються по скляній підлозі платформи, а з оглядової галері на висоті більш ніж в 400 метрів все місто видно як на долоні.У гарну погоду звідси можна побачити навіть Ніагарський водоспад, розташований в 120 кілометрах від міста.

 

Не менш вражає і критий стадіон «Скай-Доум». Він настільки величезний, що на його території можуть поміститися 8 «Боїнгів».Тут можуть проходити спортивні та музичні події при будь-якій погоді - від негоди глядачів рятує розсовується дах.У підтрибунних зоні працюють ресторани, а також театр і готель.

 

Комплекс міської мерії Сіті-Холл схожий на прибульця з майбутнього.Два футуристичних хмарочоса з'єднані конструкцією, схожою на літаючу тарілку.Жителі Торонто люблять призначати зустрічі на площі Нейран-Філіпс-сквер біля мерії.Тут же проходять концерти, а взимку заливають ковзанку.

 

Не можна не згадати про знаменитого Залі хокейної слави, який знаходиться в Торонто.Він являє собою галерею, що розповідає про розвиток світового хокею.В залах розташовані стенди з хокейним інвентарем - ключками, ковзанами.Загальна площа експозицій нараховує понад 5 тисяч квадратних метрів.

 

В Зал хокейної слави приймають кращих гравців, які внесли свій вклад в розвиток хокею.Від Росії тут представлені Владислав Третьяк, Валерій Харламов, Ігор Ларіонов, В'ячеслав Фетисов, Павло Буре.

Башня Си-Эн Тауэр в Торонто

Источник: tonkosti.ru

Похожие статьи:

  1. Тури Канада Сша
  2. Пам'ятки Канади з Картинками
  3. Пам'ятки Канади Фото та Опис
  4. Пам'ятки Канади Список