Канада Відпочинок Море

Відпочинок на морському пісочку в Канаді

З двох сторін Канаду омивають хвилі океанів: з східного боку це Атлантика, із західного - Тихий океан.Загальна протяжність берегових ліній, включаючи територію островів - 244 тисячі кілометрів.Такого довгого морського узбережжя немає більше ні в одній країні. Канаді є, чим пишатися. Берегова лінія химерно порізана кам'яними кручами, бухтами і затоками.Пляжі кам'янисті тут чергуються з піщаними, а хвилі в деяких місцях досягають 5 м.

 

Тому в прибережних провінціях особливо розвинені морські види спорту. Новая ШотландияТут можна зловити відмінну хвилю для серфінгу, зайнятися віндерсерфінгом, покататися на екскурсійному катері та інших видах водного транспорту і отримати масу задоволення від дайвінгу.

 

Пляжі Канади не можна назвати найтеплішими в світі. Країнах північна, а тому й пляжний відпочинок тут не так поширений, як у тропічних і екваторіальних зонах.Але канадці все ж з користю справи використовують прилегле до моря узбережжі.Влітку тут тепло. Добре відомі пляжі Ванкувера, Квебека, Новій Шотландії, Острова Принца Едуарда і Нью-Брансвік. Тут можна знайти туристичні місця з добре розвиненою інфраструктурою, а можна забратися всередину якого-небудь острова і відпочивати в повній самоті від людей.У Канаді таке можливо. Тому особливо тут розвинений екотуризм.Намет, EDA kostre, rиbalka, споглядання neob'яtnиh morskih daleй - однак, Что- обов'язково ustavshemu включений suetи Городов-megapolisov kanadcu.На узбережжі розташовані кемпінги з усією необхідною побутовою інфраструктурою.

 

Місцем паломництва любителів пляжного відпочинку в даній місцевості є пляжі, розташовані в парках Лоуренстаун-Біч, Мавілліт-Біч, П'яти островів.Найдовшим пляжем в даній провінції вважається Мартиніка. Привертають туристів і місцевість піщаних дюн - пляжі Помкьет і Мелмері.Любителям острівного відпочинку підійдуть пляжі неподалік від Стежки Кабото, що на острові Кейп-Бретон.

Источник: rusmontreal.com

Похожие статьи:

  1. Канада Відпочинок
  2. Канада Відпочинок Фото
  3. Канада Відпочинок Ціни