Туристична Путівка в Канаду

Недорогі путівки в Канаду в Ніагара-Фолс

Niagara-Falls-colors Ітака, Канада - udivitel'noe держави на північноамериканському континенті.Тут багато що гідно захоплення. І те, що ліси примудряються зберегти - в Канаді, до речі, досі розташовані 10% світових лісів - і те, що людей тут мало, всього-то 3 людини на квадратний кілометр.Тут винайшли снігоходи та електричні лампочки, придумали хокей і баскетбол.А ще в Канаді дивно красиві озера.

 

Якщо ви станете володарем путівки в Ніагара-Фолс, вважайте, що вам пощастило.Є шанс побувати в цікавому місті, яке розташоване біля унікального географічного об'єкта - Ніагарського водоспаду.Місто розташувалося на півдні країни, в районі так званої Золотої підкови, в безпосередній близькості від водоспаду.Клімат - чудесний, континентальний, але дивно м'який за рахунок того, що зовсім поруч знаходяться Великі озера.

  Niagara-Falls  

місто Ніагара-Фолс nazyvaût Варіант американський Лас-Вегас.Для туристів тут побудували величезну кількість розважальних комплексів.А природні парки і ботанічні сади, музеї і казино, ресторани і спортивні споруди роблять місто одним з найпопулярніших туристичних центрів в Канаді.

 

Питання «Чим зайнятися?» В Ніагара-Фолс взагалі не варто.Розваг тут стільки, що тільки встигай. Звичайно, варто поїхати на водоспад. Туди ходять екскурсійні автобуси, а можна влаштувати екскурсію і на вертольоті.Навколо водоспаду ціла мережа ресторанчиків і кафе, є своя оглядовий майданчик.Увечері - грандіозне видовище, так як водоспад підсвічують безліччю різнобарвних вогнів.

 

Хочете романтики і краси? Можна відвідати «Консерваторію метеликів».Дивовижний парк на березі річки захоплює своєю унікальною колекцією цих красивих комах.Мільйони різнокольорових істот пурхають навколо відвідувачів, сідають їм на голови і руки.Тут можна пропасти на цілий день, озброївшись фотоапаратом, і створювати красиві знімки.

Источник: niceworld.biz

Похожие статьи:

  1. Купити Тур в Канаду
  2. Пам'ятки Вінніпега Канада
  3. Пам'ятки Ванкувера Канада
  4. Визначна пам'ятка Канади