Туризм Канада Торонто

Гарячі путівки і тури в Торонто (Канада) з Новосибірська 2014-2015, відпочинок в Торонто - НГС.ТУРИЗМ
Торонто (Канада) - Повітряний

Місто Торонто розташовується в південній частині канадської провінції Онтаріо, є одним з найбільших міст Канади, а також одним з провідних мегаполісів світу.Чисельність населення - 2615060 чоловік. Площа - 630, 21 км ².

 

Місто перетинають три річки з великою кількістю приток: Хамбер на заході, Дон і Руж-Рівер на сході.Рельєф представлений лощинами і западинами, які на сьогоднішній день заросли лісом і є парками та зонами відпочинку.Низини і яри, малу кількість пагорбів (найвища точка міста 209 метрів над рівнем моря) - саме так постає перед очима місто Торонто.
Торонто є одним з найбільших багатонаціональних міст світу, більше половини його жителів - вихідці з інших країн світу.

 

Клімат Торонто - континентальний, на який великий вплив робить озеро Онтаріо, а також Гудзонова затока, який знаходиться на північ від міста.Для даного клімату характерно тепле і досить вологе літо, холодна зима і помірно тепле міжсезоння.Усі сезони року добре виражені. Середня температура повітря - + 9 ° C.У січні середня температура повітря становить -4, 2 ° C, а в липні + 22 ° C, нерідко цілими тижнями тримається задушлива спека за + 35 ° C.Річна кількість опадів близько 800 мм. Сніговий покрив тримається з кінця грудня і до початку березня.Кращий час для відвідин міста - пізня весна і початок осені.

Источник: turizm.ngs.ru

Похожие статьи:

  1. Тури Канаду Відгуки
  2. Тури Канада Сша
  3. Тури в Канаду Ціни