Канада Відпочинок Фото

Торонто, Канада

Величезні хмарочоси, старі особняки, красиві парки, стадіони, театри і музеї найбільшого канадського міста Торонто лежать на узбережжі озера Онтаріо.

 

Спочатку назва «Торонто» мала вся околиця біля північного узбережжя Онтаріо і в перекладі з індіанської мови означала «місце зустрічі».Потім, в 1787 році, британці купили тутешні землі, обгрунтувавши на них місто Йорк, який потім був перейменований в Торонто.

 

На сьогоднішній день Торонто є найбільшим місто Канади, а також діловим, промисловим і культурним міжнародним центром, з красивими ландшафтами, безліччю історичних і культурних пам'яток, сучасними умовами для бізнесу та відпочинку.А взагалі, Торонто дійсно став «місцем зустрічі» безлічі різних культур, традицій і національностей, об'єднаних в сучасному мегаполісі.

<Таблиця кордон = "0" CELLSPACING = "0" cellpadding = "0" приєднуються = "Центр">   <Тд VALIGN = "зверху"> Озеро Онтарио  
Регіон
   
Онтаріо
       

Кількість населення

   

2615060 чол.(2011)

       

Заснований

   

1793г

       

Площа

   

630, 21 км

       

Щільність населення

   

4149, 5 чол./ Км

       

Валюта

   

, CAD (Канадський долар)

       

Часовий пояс

   

Зимовий час: UTC-5

 

Літній час: UTC-4

      Панорама Торонто  

Поштовий код

   

M5H 2N2

       

Міжнародний телефонний код

   

+1 (Канада) - 416 (Торонто)

       

клімат погода

 

Погода в Торонто характеризується дуже вологим континентальним кліматом з чітко простежується розподіл сезонів.Зима тут не така холодна, як в решті міст, але досить сніжна.А ось літо не особливо спекотне, але досить тепле і комфортне, з рідкісними і короткими дощами.Весна і осінь - нетривалі.

 

Взимку середня температура в Торонто становить -20 ° С, влітку - 24 ° С, а навесні і восени - близько 13 ° С.Хоча за рахунок високої вологості завжди здається, що температура вище.

 

Найбільш підходящим часом для відпочинку в Торонто вважається осінь, яка тут тепла, суха і м'яка.

 

Природа

 

Місто Торонто розташовується на південному сході провінції Онтаріо, яку самі канадці любовно називають «золотою підковою», на північно-західному узбережжі красивого озера Онтаріо.У Північній Прибережна площині okaymlena kanyonami і holmami Дерек Хамбер і Дону kotorиe vpadayut в Онтаріо.

 

Квартали міста тягнуться вздовж берега озера більш ніж на 40 кілометрів, вглиб ж суші йдуть тільки на 4 кілометри.Також в міську межу включено кілька невеликих озерних островів.

Источник: www.restbee.ru

Похожие статьи:

  1. Канада Відпочинок
  2. Канада Відпочинок Море
  3. Канада Відпочинок Ціни