Канада Курорти

Невідома сторона острова Пхі-Пхі Дон Уродженка Канади, яка прожила декілька...
Бруковані вулиці, будиночки з Невідома сторона острова Пхі-Пхі Дон  
Уродженка Канади, яка прожила кілька місяців на Пхі-Пхі, розповіла про невідомі куточках популярного курорту.
Пхі-Пхі Дон - найбільший острів у складі однойменного архіпелагу - чи потребує особливого представлення.Жителі Пхукета давно жартують «хочеш потусити - їдь на Пхі-Пхі».Це, так би мовити, більш інтелігентна версія поїздки на Патонг, так подорож в сусідню провінцію включає в себе морську прогулянку.
Для багатьох цей маленький острівець так і залишається в пам'яті місцем, куди приїжджають розважатися, і надовго не затримуються.Але останнє не зовсім справедливо. Бо насправді тих, кого життя Пхі-Пхі затягла, чимало.В першу чергу, це дайвери, для яких тут справжній рай, але в число «місцевих жителів» записалася якось і я, проживши тут, як жартують мої друзі, непристойно довго - три місяці.Але, чесно кажучи, занудьгувати не встигла. А тепер ще й маю в арсеналі список із самих-самих місць острова, прихованих від очей туриста, що приїжджає на Пхі-Пхі на пару днів.
Взагалі, звичайно, сказати, що я розповім вам про «нетуристичні» місця острова - було б неправдою, так як майже всі місця тут туристичні.Але коли залишаєшся жити в такій маленькому селі, то вже через кілька тижнів всі місцеві жителі і експати стають твоїй родині, а кафешки все частіше вибираються не ті, що пошумнее, а ті, що заховані в підворіттях, і звідки доноситься смачний запах.

Источник: vk.com

Похожие статьи:

  1. Канада Ванкувер Тури
  2. Канада Лижні Курорти
  3. Канада Путівки
  4. Канада і Туризм