Канада Пам'ятки Країни

Фоторепортажі

Онтаріо - найбільша за чисельністю жителів провінція країни, славиться своїми виноградниками, де виробляється левова частка канадських вин, а також своєю "Великої підковою" Ніагарський водоспад, privlekaûŝej тут ogromnoe числа туристів.

 

Провінція Квебек - найбільша і, як вважається, найкрасивіша провінція Канади.В три рази більше Франції та в сім разів більше Великобританії, ця територія охоплює наймальовничіші райони країни.

 

Саскачеван - степовий і озерний край з досить суворим кліматом.Це "житниця Канади" (тут виробляється дві третини канадського зерна), і в той же час край більше 100 тис.річок, величних озер і непрохідних боліт.

 

Альберта - крупний нафтовидобувний регіон (Калгарі вважається нафтовою столицею Канади) і край прекрасних ландшафтів.Суворі Скелясті гори на заході і великі простори прерій на сході створюють тут прекрасні умови для туризму.

 

Британська Колумбія - найзахідніша і гориста провінція країни.Це район морських ландшафтів, гір, озер, річок, хвойних лісів, зелених долин з виноградниками і фруктовими садами, район прекрасної природи і доброзичливих людей.

Источник: guide.travel.ru

Похожие статьи:

  1. Канада Ванкувер Тури
  2. Канада Відпочинок Ціни
  3. Визначна пам'ятка Канади
  4. Канада Пам'ятки Ванкувер