Туризм в Канаду

Медичний туризм в Канаді
Екологія, пляж, вода

Лікування кордоном і GT; МЕДИЧНИЙ Туризм & GT;  
Kanadskaya система zdravoohraneniya являеться odnoy навколо samиh progressivnиh Отримайте.Вона являє собою ідеальний симбіоз платній і безкоштовній медицини, послугами якої можуть скористатися не тільки громадяни цієї країни, а й іноземці.

 

Безкоштовна медицина Канади тісно пов'язана з багаторівневою системою страхування.Плюс до всього, вона частково фінансується державою. Її особливість у тому, що кожна провінція має свій варіант страхового поліса, але гроші від придбання страховки надходять не в федеральний, а до місцевого бюджету.Тому державні клініки мають чудове технічне оснащення і в стані запрошувати на роботу висококваліфікованих фахівців з різних країн світу.

 

Наявність медичної страховки є обов'язковим як для громадян Канади, так і для туристів.В іншому випадку за будь-які медичні послуги доведеться платити в повному обсязі.Тому туристи, які збираються відвідати цю країну, повинні заздалегідь подбати про покупку страхового поліса міжнародного зразка, який дозволить розраховувати на отримання медичної допомоги при типових недугах.

 

Tem, Кого цікавить медична Туризм в Канаді, так страхування теж не pomešaet, то як з 2011 пов'язані Služby nadeleny polnomočiâmi не поміщається в сторону іноземців, якщо чиста NIH Медична політика.З його допомогою можна пройти комплексне обстеження в будь-якій канадській клініці незалежно від її форми власності та отримати суттєву знижку на медикаменти.

 

Правда, слід враховувати, що послуги стоматолога і окуліста в Канаді оплачуються окремо, так як на них страховка не поширюється.Виняток становлять форс-мажорні ситуації. Наприклад, якщо у іноземного туриста разболітся зуб, то безкоштовно його можна видалити в будь-якій клініці, а ось за лікування доведеться заплатити від 50 до 100 канадських доларів.

 

Всі проблеми зі здоров'ям у канадців прийнято обговорювати з сімейним доктором - терапевтом, який проводить первинний огляд пацієнтів і при необхідності видає направлення до інших фахівців.Однак для іноземних пацієнтів такий варіант обслуговування неприйнятний з багатьох причин.І в першу чергу через те, що очікувати прийому ортопеда або ж гастроентеролога в цьому випадку можна кілька місяців.Набагато простіше і вигідніше скористатися послугами приватної клініки.Однак при цьому варто враховувати, що на її послуги страховка не поширюється.Максимум, на що можна розраховувати в такій ситуації - суттєві знижки на лікарські препарати, які можуть знадобитися при лікуванні або ж проведенні хірургічної операції.

Источник: mednapravlenie.ru

Возможно, вам понравится:

В Канаду через Ісландію з
В Канаду через Ісландію з
Віза в Канаду в 2014 році: чи потрібна
Віза в Канаду в 2014 році: чи потрібна
Російська Америка Візи в Канаду
Російська Америка Візи в Канаду

Швидкість падіння & Nbsp; & mdash; & NBSP; Lenta.ru
Думка Костянтина Gladčenko, це може Šiļņeva постраждали від відносин компанії MELKA stroivšim з туроператорами довіри і obladaûŝim dostatočnoj безпеки poduškoj, щоб tânut 'nepolnuû продажу місць.«Невеликі регіональні авіакомпанії - найменш захищені гравці..

Росіяни найчастіше цього літа їздили в Туреччину, Грузію та Іспанію & Nbsp; & mdash; & nbsp; Челнінского Тиждень
Для туристів це стало чудовою нагодою - наприклад, можна відпочити в комфортабельному готелі voyage belek golf spa, де створені унікальні умови як для проживання, так і для розваг і отримання послуг.

Туризм з присмаком паризького кави & Nbsp; & mdash; & NBSP; BaltInfo.ru
При цьому кількість туристів rossijskih uveličilos '5%.Лідери відмов від відвідування Північної столиці - США, Канада та деякі країни Західної Європи.

Як виїхати в Канаду частину 1
Як виїхати в Канаду частину 1

Похожие статьи:

  1. Тури по Канаді
  2. Тури в Канаду
  3. Курорт в Канаді
  4. туризм Канади