Канада Відпочинок

стиль @ dailyselenagomez: - Після перебування в Канаді, Родена в Джастін Бібер...
Канада # Стиль @ dailyselenagomez: - Після перебування в Канаді, Родін в Джастін Бібер, Селена Byla помічений в аеропорту Торонто, щоб otpravit'sâ Home.Згадуючи все вигуки про образі міс Гомез, ми вирішили розповісти вам про всі деталі цього чудесного лука.
Почнемо, мабуть, з кремово-білою футболки від Zara, яка була на Селені.Це вільна, довга, футболка з малюнком, без рукавів, на ній також присутній напис "Мій бойфренд".(Міло, вірно?) Нам вдалося з'ясувати, що вартість цієї футболки становить 20 $.
На жаль, ми не змогли відшукати марку чорних брюк, але із задоволенням представляємо вам чорні кожано-замшеві черевики (AROMA ANKLE) від TopShop, які доступні в онлайн-магазині за 130 $.
На поп-принцесі неможливо не помітити хустку кольору хакі від Zara, який так вдало доповнює повсякденний лук.В онлайн-магазині ви зможете купити цей хустку за 27 $ як в цій забарвленні, так і в двох інших.
Як і всі зірки світового масштабу, Селена не забуває про окулярах, які допомагають сховатися від папарацці.На цей раз дівчина вибрала окуляри (Lauren Круглі Сонцезахисні окуляри)  
від бренду Urban Outfitters. Їх преобрести ви зможете всього за 14 $.  
Повне або часткове копіювання ЗАБОРОНЕНО.Дозволені ТІЛЬКИ репости.  
В дужках вказані посилання на сайти, де можна придбати речі з лука.

Источник: vk.com

Возможно, вам понравится:

Телеканал п ятницю Таємниці
Телеканал п'ятницю Таємниці
Таємниці курортного готелю. Пн-Пт 12:20
Таємниці курортного готелю. Пн-Пт 12:20

Кубок світу дістався до Нижнього Тагілу & Nbsp; & mdash; & NBSP; СПОРТ - ЕКСПРЕС
ОСЬ в календарі передсезонної в 2015/16 року в Рибінську місці, поки не našlos '- у зв'язку з zaplanirovannym POMS подій "Тур де Скі" Більш é krupnoj багатоденки " Тур Канада ». ODNAKO проти ..

Південноросійський туристи стали частіше купувати дорогі медполіса & Nbsp; & mdash; & nbsp; РБК
"Найбільш часто проблеми зі здоров'ям виникали у страхувальників на території Болгарії, Італії, Туреччини, Франції, Німеччини.Середня вартість витрат на лікування туристів за кордоном склала в 1 півріччі поточного року 24 700 руб.


Похожие статьи:

  1. Канада Місця Відпочинку
  2. Канада Відпочинок Ціни
  3. Канада і Туризм
  4. Канада Види Туризму