Канада Гірськолижні Тури

Гірськолижні курорти Канади.
Гірськолижні курорти Канади

GEONT TOURS пропонує відпочинок на гірськолижні курортах Канади, сконцентрованих в трьох основних регіонах: Британської Колумбії (Coast Mountains) і Альберті (Rocky Mountains) на південному заході країни, а також у Квебеку (Laurentian Mountains) - на юго- сході.

 

1 Британська Колумбія  
Найвідоміший і знаменитий, Konečná, Уістлер (Whistler Resort), nahodâŝijsâ 120 км Північному Ванкувері та ob "edinâûŝij два великих гори: Whistler і Blackcomb Топ-великі в Північній Америці Delta vysot для Катанія - 1530 і 1609 відповідно.Загальна площа катання на гірських лижах також найбільша на континенті - 27.5 кв.км. Система підйомників (більше 30 одиниць) - сама високошвидкісна в світі, а число трас перевищує дві сотні, з яких простих спусків - 20%, помірно складних - 55% і 25% дуже складних.Завдяки природній особливості (снігу тут випадає найчастіше більш 10 метрів за сезон) і сучасній системі снегопиленія, зимовий сезон у Вістлері дуже тривалий - з листопада по червень, а літнє катання можливе до серпня.Крім сказаного, важливо помітити, що Вістлер - краще в Cеверной Америці місце для шанувальників сноуборду, завдяки великій площі катання по цілині, спеціальних «terrain park» і «Хальфа пайпов» різних рівнів складності.
До сказаного необхідно додати, що інфраструктура курорту цілком відповідає його гірськолижним параметрам - все тут витримано в кращих альпійських традиціях і задовольнить будь-які потреби самих стягувач-них шанувальників гірських лиж.Туристам ми рекомендуємо переліт до Ванкувера авіакомпанією LUFTHANSA.

Источник: www.geont.ru

Возможно, вам понравится:

Телеканал п ятницю Таємниці
Телеканал п'ятницю Таємниці
Таємниці курортного готелю. Пн-Пт 12:20
Таємниці курортного готелю. Пн-Пт 12:20

Кубок світу дістався до Нижнього Тагілу & Nbsp; & mdash; & NBSP; СПОРТ - ЕКСПРЕС
ОСЬ в календарі передсезонної в 2015/16 року в Рибінську місці, поки не našlos '- у зв'язку з zaplanirovannym POMS подій "Тур де Скі" Більш é krupnoj багатоденки " Тур Канада ». ODNAKO проти ..

Південноросійський туристи стали частіше купувати дорогі медполіса & Nbsp; & mdash; & nbsp; РБК
"Найбільш часто проблеми зі здоров'ям виникали у страхувальників на території Болгарії, Італії, Туреччини, Франції, Німеччини.Середня вартість витрат на лікування туристів за кордоном склала в 1 півріччі поточного року 24 700 руб.


Похожие статьи:

  1. Канада Ванкувер Тури
  2. Канада Гірськолижні Курорти
  3. Канада Відпочинок Ціни
  4. Канада Пам'ятки Країни
  5. Канада Пам'ятки Ванкувер