Рулонні штори Міні

Рулонні штори Міні порівняно зі стандартними мають менший розмір. Їх встановлюють безпосередньо на стулку вікна. Для поворотно-відкидних стулок, якими оснащуються сучасні пластикові вікна, це - оптимальний варіант. Для створення вироби використовується вал невеликого діаметру. В результаті конструкція виглядає акуратно і важить мало. Короба і напрямних у штор немає, що позначається на вартості системи. Принципова відмінність штор міні від рулонних касетних полягає в тому, що останні кріпляться прямо на скло, а не на стулку.


Сегодня можно заказать изготовление и установку рулонных штор, вертикальных и горизонтальных жалюзи, тканевые ролеты онлайн, просто посетив сайт Proem в Днепропетровске с бесплатным вызовом замерщика. Компания "Проем" предлагает жалюзи и шторы по выгодным ценам и даёт гарантию один год на всю продукцию.


У міні системи є безліч переваг:
Вільний простір підвіконня; 

Широкий вибір тканин і фактур для декору приміщень в самих різних стилях;

Великий термін служби; 

Збереження кольору протягом усього періоду експлуатації; 

Стійкість до вологи і вогню; 

Безпроблемний догляд (досить пилососа і вологої ганчірки); 

Можливість установки на мансардні вікна; Вигідна ціна.


Недолік у міні систем тільки один - не можна відрегулювати інтенсивність світлового потоку. Штора може бути опущена або піднята - інших варіантів конструкція не передбачає. Але це незначний нюанс, який перекривається величезною кількістю достоїнств.


Виготовлення рулонних міні штор


Наша компанія виготовить для вас рулонні штори міні бажаного дизайну. Більше 200 тканин доступні для вибору. Темні і світлі, фактурні і гладкі, скромні і ефектні - будь-яку ідею з їх допомогою втілимо в життя!


Власне сучасне виробництво дозволяє нам закривати будь-які замовлення за лічені дні. Нам можна замовити різні розміри штор міні. Максимально допустимі габарити виробів складають 160х200 см.


Можлива комплектація штор електроприводом для автоматизації процесу закриття та відкриття вікна.


Кріплення штори міні


Наша компанія не тільки виготовить, але й виконає монтаж рулонних конструкцій. Варіантів кріплення штор міні кілька:


На саморізи. Цей варіант найнадійніший, але вимагає свердління отворів в стулці; На пластикові кронштейни. Спосіб підходить тільки для стулок; На металеві кронштейни. Відрізняється від попереднього терміном служби матеріалів (металевий кріплення надійніше); На двосторонній скотч.


Залежно від типу вікна і поставлених завдань, фахівець вибирає спосіб монтажу. При бажанні кріплення можна здійснити своїми силами.


Зателефонуйте або залиште заявку. Надішлемо вам дизайнера, який покаже каталог, продемонструє зразки, зробить виміри і розрахує вартість рулонних міні штор.

Похожие статьи:

  1. Канада Курорти
  2. Канада Путівки
  3. Канада і Туризм